Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Philomena Naplója EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Philomena Naplója EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Philomena Naplója EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Philomena Naplója EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Philomena Naplója EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Philomena Naplója EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Philomena Naplója EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Philomena Naplója EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Philomena Naplója EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Philomena Naplója Empty Philomena Naplója Hétf. Nov. 17 2014, 20:46

Amabel P. Teahen

Amabel P. Teahen



Nemes


Amabel P. Teahen




Philomena naplója

Kötelességemnek érzem, hogy fejlődésem és mindennapjaim feljegyezzem eme papírlapokra, hiszen a könyvecske, amire most a betűket vetem, szinte az egyetlen tárgy, ami rám maradt édesanyámtól. Így itt fogom végeláthatatlan listám vezetni megélt élményeimről és a képességem fejlesztéséről.

♦Előtörténet♦




Képesség

  • Gondolat-foszlány olvasás
  • Erőtér létrehozása
  • A megszokott nemesi képességek mellett, képes vagyok az emberek érzelmeit sajátomként érzékelni s azokat manipulálni. Három méteres környezetemben érzékelem, s közvetlen érintéssel képes vagyok azokon változtatni. A hatás öt percig tart, kivéve ha az érintkezés tovább tart, ez esetben az idő is több lesz.
    1. szint



  • Képzettség

  • Esquinium ismerete: 3. szint
  • Etikett: 2. szint
  • Hangszerek: 1. szint



  • Pontok

  • Összes: 56 pont
  • Elköltött: 0 pont
  • Fennmaradó: 56 pont



  • 2Philomena Naplója Empty Re: Philomena Naplója Csüt. Feb. 05 2015, 13:53

    Amabel P. Teahen

    Amabel P. Teahen



    Nemes






    Mecénása egy semmirekellonek

    ♦Résztvevő: Mr. Green
    ♦Helyszín: Étterem a felhők felett



    A mai napra szerveztem találkozót Claude CagnesSurMer-rel. Emlékszem, amikor néhány éve elkezdtem olvasni a könyveit és verses köteteit, majd levelezni kezdtem vele. Úgy gondoltam egy művésznek szüksége lehet egy mecénásra, de Mr. Green viselkedése elutasította ezt. Késve érkezett, rendezetlen külsővel, s bájcsevegéssel ütöttük el az időt. De éreztem kételkedését az ajánlatommal kapcsolatban, s mikor láttam hajthatatlanságát, szórakozni kezdtem rajta. Calaude CagnesSurMer magabiztos és öntudatos férfi, így először a magába vetett hitét rendítettem meg, miután véletlennek álcázva rám borította az italomat. Viselkedését felháborítónak tartottam, de nem is szabadott volna másra számítanom, egy ilyen rossz hírű írótól. Mint ezután kiderült egy kihalt teremben, azt feltételezi, hogy valami hátsó szándékkal ajánlom fel neki segítségemet, holott nem szándékoztam őt elárulni. Én támogatást ajánlottam fel neki egy neves nemesi családtól, ő pedig orvul megvádolt engem. De nem vagyok sértődékeny sem erőszakos, így nem erőltettem a dolgot, inkább mókázásra adtam a fejem. Vágyat bocsátottam rá, ami hatott is, de ebben a pillanatban nyitottak ránk, mondhatni szerencsésen. Kétségbeesetten előadtam a pincérnek a problémámat, miszerint ez a modortalan polgár illetlenül viselkedett velem szemben. Persze kinek is hinnének inkább, egy nemes hölgynek, vagy egy rossz hírű írónak? De Mr Green hozzászólása a dologhoz sem maradt el. Úgy érzem lesz még szerencsénk egymáshoz.



    3Philomena Naplója Empty Re: Philomena Naplója Pént. Feb. 06 2015, 11:05

    Amabel P. Teahen

    Amabel P. Teahen



    Nemes






    Szépség és Szornyeteg

    ♦Résztvevő: Mr. Nill'Ruhen
    ♦Helyszín: Eritriumi utca



    Mr Green után a napomat felbolygatta egy másik művészi férfi. Váratlan volt ugyan, de egy cseppet sem kellemetlen ez a találkozás. Mindketten belemélyedtünk saját gondolatainkba, illetve ő könyvébe, s szerencsétlen (most talán inkább szerencsés) módon egymásba ütköztünk. A férfit Ravernon Xorn Nill'Ruhennek hívják, s tribiumi polgár. Egy múzeumot keresett, de végül elkísért engem felvonóig. Bizalmat ébresztettem benne, így sok mindenről sikerült beszélgetnünk. Elvárásaimat felülmúlta, sokkal értelmesebbnek és izgalmasabbnak tűnt megannyi nemes férfinél. Szóba került a pezsgőfoltos ruhám, különböző művészetek, mint a festészet és muzsika vagy irodalom. Kiderült róla, hogy lelkes festő és hegedűn játszik. Mr Green munkássága sem maradhatott ki, de gyorsan eltereltem a témát, hiszen bizonyára Ravernonhoz is eljutnak a pletykák. Szavaiból amúgy is arra következtettem, hogy családja inkább áll közelebb Eritriumhoz, mint Immundiumhoz. Beszélgetésünk Esquiniumot is érintette, a csodás Erő Parkot, amiről nem tudtam nem ódákat zengeni. Adta magát, hogy óhatatlanul is következő találkozónkat tervezzük. Én értékelném, ha Mr Nill'Ruhen megoldaná, hogy feljöhessen Esquiniumba és megnézhesse a parkot, s útján elkísérjem. Hiába tribiumi származású társaságát jobban élvezem, mint az itteni ficsúrokét.



    4Philomena Naplója Empty Re: Philomena Naplója Hétf. Feb. 09 2015, 20:13

    Szikra

    Szikra



    Misztikus
    Gratulálok, rövid, de kellemes összefoglalói a történeteknek, 9 pontot adok jutalmul.
    A következőnél nyugodtan engedd el magad, vonhatsz le tanulságokat, újabb gondolatokat is leírhatsz az esettel kapcsolatban.


    Ajánlott tartalom



    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

    Similar topics

    -

    » Amabell Philomena Teahen

    Engedélyek ebben a fórumban:
    Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.