Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Jelentés egy felsőbb igazságról [Cagnessurmer feljegyzései] EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Claude CagnesSurMer

Claude CagnesSurMer



Ember


C. A. CagneSurMer




Scriptura Veritatis

Ezen kézírásomat használom gondolataim, viselt dolgaim, és a velem megesett történések megőrzésére. Itt a pártatlan igazságot fogom leírni, minden szépítés és púder nélkül. Az írást több példányban lemásoltam, amiket különböző rejtekhelyeken helyeztem el, minek leírását csak három egymástól független ügyvéd ismeri. Esetleges halálom után az írásom azonnal kiadatásra kerül, ezzel igen nehéz helyzetbe hozva néhány jelentős Oligarchát. Az írás felsőbb igazságot szolgál. Az olvasására csak a végrendeletemben megjelölt személyek, és sajtóintézmények jogosultak. P.S.: Az igazság vérző és lüktető csonthalma az ember.

♣Előtörténet♣




Képesség

Fotografikus memória, képes vagyok szinte bármit első látásra megjegyezni. Abszolút hallás. A hallásom kifinomult és tiszta, legyen szó zenéről vagy más hangokról. Gyors reflexek. Vívó mesterem mindig csodálta, hogy minden társamnál gyorsabb és ügyesebb vagyok. Jó fizikum, kreativitás. Ráadásul egoizmusom sok dologtól megóvott már.


Képzettség

  • Eritrium ismerete: 2. szint
  • Tribium ismerete: 1. szint
  • Immundium ismerete: 1. szint
  • Filozófia: 3. szint
  • Költészet: 2. szint



  • Pontok

  • Összes: 13 pont
  • Elköltött: 0 pont
  • Fennmaradó: 13 pont



  • Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

    Engedélyek ebben a fórumban:
    Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.