Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Hálóm és fonalai ~ Ravernon Xorn Nill'Ruhen EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Ravernon Xorn

Ravernon Xorn



Fertőzött


Ravernon



Önmagunk figyelemmel kísérése fontos dolog, nyomon követni fejlődésünk útját elengedhetetlen, ha tudni akarjuk mi vált előnyünkre és mi hátrányunkra. Naplót írni nekem nem fura, kellenek a jegyzetek, kiről mit tudtam meg, kivel milyen  a kapcsolatom, jobban átlátom a szálakat, ha szépen hálóba rendezem. Ez csak természetes egy magamfajtánál, nem de bár?




Képességek

Fertőzöttségből
Ügyesség ~ 1. szint
Farkamnak hála jobb az egyensúlyérzékem, az ízületeim ruganyosabbak, a reflexeim fejlettebbek egy emberénél. Hajlékony vagyok, amit kis is használok ilyen-olyan formán nap mint nap.
Regeneráció ~ 2. szint (1+1)
Az enyhébb betegségek már nincsenek hatással rám, a kicsit macerásabbakból hamarabb felgyógyulok, ha eleget fekszem. A véraláfutások gyorsabban gyógyulnak, az apróbb karcolások szinte pár óra alatt eltűnnek. Hasznos, mivel sokszor szívják ki a nyakam a sál pedig nem mindig előnyös egy puccosabb helyen.
Misztikusságból
Még lappang bennem a képesség, amivel az árnyakat hajthatom a szolgálatomba, nem jöttem rá, hogyan lássam át a sötétség suttogását és miként töltsem fel képességem.




Képzettségek

  • Helyismeret - Tribium 2. szint
  • Helyismeret - Immundium 1. szint
  • Harc: testharc (harcművészet) 3. szint (2+1)
  • Társadalmi: etikett 1. szint



  • Pontok

  • Összes: 71 pont
  • HSZ: (Össz-5) "31" pont
  • Elköltött: 60 pont
  • Fennmaradó: 11 pont


  • Pontok eredete

  • 10 - karakterlap

  • 30 - karácsonyi ajándék

  • ? - hszekből eredő /változó/


  • Játékok konklúziói

    Szépség és szörnyeteg ~ Amabel
    Nos, azt kell mondjam, ez a nemes hölgyemény megrontásra vár, hosszútávú terveim egyike, hogy beférkőzzek habcsókos világába. Mindenesetre igazán kedvemre való teremtés, az általa említett Kikelet szónoka című verseskötetet meg kell vennem és elolvasnom, mert "A maga nemében szórakoztató, elgondolkodtató és mély igazságokat is hordoz rímeiben", hogy idézzem a hölgyet. Valamint Mr. Green versesköteteit is be kell szerezzem, ha már megtudtam, léteznek.
    Megtudtam hogy a politika igencsak érdekli a hölgyeményt, de nem folyhat bele apja hírneve miatt, álnéven meg nem publikálna, mert annál büszkébb teremtés, amit tesz, nyíltan teszi. (Nem úgy mint én, ugyebár...) Zongorázik, fest, de csak hobbiból, a festészet "alantas" hobbi számára, ó kárhozat. Az Erő Parkját mint a tenyerét ismeri, ha véletlen valahogy feljutok és ott találom talán körbe is vezetne, de ez a jövő zenéje. Addig is ha erre jár, lehet csatlakozik hozzám egy másik sétára, ahogy elnéztem szimpatikus vagyok neki, ami kezdő lépésnek tökéletes. Valahogy meg is bízom benne, talán mert olyan nyílt, nem is tudom, de a lényeg hogy amellett hogy megrontom mosolyt is csalok majd az arcára még, remélve meglepve a többi embert, ha eljön az ideje. Egyelőre elég ha elkezdek finoman érdeklődni utána, esetleg Mr. Greenről, hogy hogyan kapcsolódik őhozzá, aztán már csak újra össze kell futni vele belátható időn belül, ne halványuljon a szimpátia. Az enyém mondjuk nem fog... hm. Érdekes.

    Mikor éjfél eljő ~ Newel
    Életem első közelebbi élménye egy katonával... Minden esetre a vörös szemek önmagukban csábítóak. Mozgása gyors, heves, megveti a magamfajta fertőzötteket, de egy kis szexualitással zavarba hozható. Megjegyzendő, hogy a morbid véres csókunk igazán izgató.

    Tűz és jég, az életünk vad szenvedély ~ Abelionni
    Hmm, pökhendi és lenéző urasággal hozott össze a sors, de meglátjuk mennyire puhítható...  vagy épp keményíthető kukuku.
    Annyi szent, hogy azt hiszi csak neki lehet igaza, övé az utolsó szó, akkor is én éppen máshogy vélem. Elég temperamentumos, könnyű felpezsdíteni a vérét az unalom köpenye alatt, bár hozzá kell tennem, a káromkodásán még lehet mit csiszolni, addig is igencsak mulattat ez az idegesítő fiú.

    Micsoda cirkusz! ~ Noam
    Egy cilinderes, kifestett, de jóképű srác mellé dobtam le magam a cirkuszi előadás alatt. Vaskos könyvet olvas, ami jó jel, talán nem ostoba.





    Szikra

    Szikra



    Misztikus
    Látom szorgalmasan írogatsz Tubicám Very Happy Ennek örömére a Micsoda cirkusz kétsoros leírásáig  ajándékozok neked 14 pontot!
    Nyugodtan engedd el magad és ha olyan kalandokba keveredsz, írj nekünk Szépség és a szörnyeteg szépségű összefoglalásokat.

    Ami a kérdésedet illeti, ha jól látom, kezdeti második szintről harmadikra növeltél egy képzettséget és másodikra egy képességet. a 60 pont rendben van Smile
    Köszönöm hogy átláthatóan jelölöd a fejlesztést, ez segít visszaszámolni.

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

    Similar topics

    -

    » Ravernon Xorn

    Engedélyek ebben a fórumban:
    Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.