Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Hiányzások EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Hiányzások EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Hiányzások EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Hiányzások EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Hiányzások EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Hiányzások EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Hiányzások EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Hiányzások EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Hiányzások EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Hiányzások Empty Hiányzások Szer. Okt. 15 2014, 16:43

Uralkodó

Uralkodó



Hetek
Ha tudjátok, hogy valamettől valameddig valamiért nem fogtok tudni reagot írni az oldalon, akkor azt itt jelezhetitek.

https://delirium.hungarianforum.com

2Hiányzások Empty Re: Hiányzások Vas. Nov. 30 2014, 15:50

Flora

Flora



Kiborg
Elnézést, hogy egy ideje eltűntem, s ismételten elnézést kérek, mert 1-2 hétre, míg a vizsgaidőszak tart, további kimenőt vennék ki. Ám amint végzek visszatérek s írok mindenhova Smile

3Hiányzások Empty Re: Hiányzások Vas. Dec. 28 2014, 15:50

Abelionni

Abelionni



Kiborg
A mai naptól január 4-5-6. kínzón távoli napjáig valószínűleg reagot nem juttathatok a delíriumi népnek, mert vendégségben tartózkodom majd holnaptól. Írjatok sokat, ne feledkezzetek meg rólam, az új évben eljövök megint, és boldogabbat kívánok mindenkinek, mint amilyen az idei volt!

4Hiányzások Empty Re: Hiányzások Hétf. Jan. 12 2015, 22:12

Ravernon Xorn

Ravernon Xorn



Fertőzött
A változatosság kedvéért lebetegedtem, valamint úgy esett, hogy vizsgát kell ismételnem, plusz záróvizsgázom, meg dolgozom meg ideg-betegeskedek, szóval 23.-ig szórtan leszek. Igyekszem írni, de nem ígérem inkább, akkor nincs bűntudatom, ha nem jön össze.
Ez a január húzósabban alakul, mint gondoltam -.-'

Szóval elnézést, nekem sem öröm a távollét Sad

5Hiányzások Empty Re: Hiányzások Csüt. Jan. 22 2015, 13:59

Averill Newel Llewelly

Averill Newel Llewelly



Elit
Sad csúnya, megtanulhatatlan, gonosz vizsga fenyeget... ezért jöttömre
29. után számítsatok, kelet felől...és addig írjatok, hagy terheljem majd agyam veletek ez után a borzalmas kínzás után
*sír, sír*
Nem ígérem ezért magam eddig, ha mégis valakinek becsúszna egy-egy reag örüljön Razz

Most kaptam röhögőgörcsöt Very Happy Ezzel ölni lehetne XD milyen csodálatos az Egyetem...

A Hungarológia 2000/3. számában közreadott elgondolások premisszái különösen azért beszédesek, mert az autentikus eredet immanenciáját – egy önmagával egybeeső és ilyenként megragadható kulturális identitás (meg)létét – még azok az okfejtések sem vonják igazán kétségbe, amelyek a monocentrikusan vezérelt kultúraközvetítésben látják a hatékonyságát vesztett hungarológia hanyatlásának okait. Egy különös, "nem egyeztetett" egyetértés paradoxonának normatív erejével láthatóan olyan episztémé előföltevései uralják ezeket az értelmezéseket, amely azért emelheti közös (tehát: kötelező) tapasztalati instanciává a nyelvi-nemzeti kultúrák identikus meglétének "tényét", mert a hozzáférhetőség kérdésétől eleve elválasztva, önmagával egybeesőként ruházta föl "visszakereshető" ismérvekkel a kulturális jelenséget. Mindebből persze az következik, hogy a kultúra – saját (meg)létének ontológiai elsőbbségéről leválasztott – változékonysága nem a kulturalitás létmódjaként, mindössze egyfajta axiológiai járulékosság jegyében válik az értelmezés kérdésévé. Azaz, mivel ez "a tárgyat" adottnak tekintő elgondolás éppen saját tapasztalatát, a hozzáférhetőséget nem tematizálja, ama képtelenség kényszere alá kerül, hogy a dolgok gondolhatóságának rendjétől függetlenül nyisson horizontot a hungarológia illetékességi területeire.

:DDD nagyon kéééész lol!


Ajánlott tartalom



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Moderátori hiányzások

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.