Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Szikra EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Szikra EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Szikra EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Szikra EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Szikra EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Szikra EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Szikra EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Szikra EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Szikra EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Szikra Empty Szikra Vas. Nov. 09 2014, 17:43

Szikra

Szikra



Misztikus
Képesség
1. szint: elektromosság. Teste képes érzékelni a közelében lévő elektromos mezőket és áramlásokat. Ezen felül teste fokozott elektromosság termelésre képes, így képes puszta kézzel szikrát csiholni, illetve ha megérint valakit, képes zsibbadást okozni enyhe áramütéssel, mely legfeljebb 10 perc alatt elmúlik, és nem okoz halálos elváltozást a testben. A nem tőle származó elektromosság még árt neki.

Feltöltése: pihenés, vezetékek megérintése ( ez rendkívül veszélyes lehet), vihar vagy vas fogyasztás
---------------------------------------------------------
Képzettség:

Helyismeret: Eritrium - 3.
Elektromosságtan - 2. szint
Etikett - 1. szint

---------------------------------------------------------

Pontok:
Elköltött:
Fennmaradó:

Kapott pontok
Összes:40 pont
előtörténetre: 10p
2014 Karácsony: 30p

2014.12.27 12:38 összpont: 56

2Szikra Empty Re: Szikra Vas. Ápr. 12 2015, 19:44

Szikra

Szikra



Misztikus
Fény vagyok, és moly vagyok ~ Szikra és Abelionni
https://delirium.hungarianforum.com/t141-feny-vagyok-es-moly-vagyok-szikra-es-abelionni

Az ember mindennapi, nem kívánt feladatai is végződhetnek nagyszerűen. Nem mintha nem kedvelném időnként az érkezők fogadását, de mikor hosszas bájolgás gyakorlás után, mely helyzetem javítását szolgálja a felsőbb társadalomban, sem térhetek vissza a kísérletekhez, fogaskerekekhez és egyéb nagyszerű dolgokhoz a műhelyben, az bizony kedvem szegi.
Ezúttal azonban Abellioni mester érkezett Céhmesterem keresve, aki nem volt a céhben éppen ekkor, s ennek hála nagyszerű, könnyed csevegésre volt lehetőségem a szakma egy olyan elhivatott tekintélyével, akitől érdemes lenne tanulni.
S ha már a tanulásra terelődött a szó, e lenyűgöző férfiú még azt is felvetette, hogy inaskodjam nála, a saját kis bűvvilágában, hol oly sok újdonságra találhatok. Várom, kívánom a dolgot, de minden attól függ, Céhmesterem mit talál hasznosabbnak.
Nem kívánok akarata ellenébe menni, de jó volt eljátszani a gondolattal, hogy odakinn, egy magánműhelyben milyen csodáknak lehetnék részese. Úgy tűnik, az ifjonti energia, s az elhivatott, talán kissé naiv boldogság, mely felébredt bennem, őt is jókedvvel tölti el, s öregnek nevezett önmagát is megifjítja. Jó érzés boldogságot lopni az emberek szívébe, még ha megjavítani nem is tudom őket.
Olyannyira el tudtam lazulni mellette, hogy óvatlanul többször is majdnem lelepleztem magam. Egyszer kis híján az apámat fedtem fel neki, másszor a képességemet. Jobban kell figyelnem. Drága apám óvatosságra tanít, s ezt a leckét továbbra is szem előtt tartom. Ahogyan Abellioni a mélység veszélyeit, úgy én is ismerem a képességek jelentette veszélyeket, kiváltképp ha azon a nem megfelelő emberek előtt válnak nyilvánvalóvá.
Édesapám érkezése végül véget vetett a beszélgetésnek. Remélem találkozunk még ezzel a kedves emberrel, s remélem apám megfontolja, ha Abellioni elé terjeszti az inas dolgot. Nem lenne példa nélküli ez a fajta kölcsönbeadás a városban, és a céhben sem. De a dolgok sosem tökéletesek, tudom, így azt is elfogadom, ha apám nem akarja meggyengíteni magát és a céhet azzal, hogy elenged.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Szikra ( Misztikus)

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.