Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Flora Fabledor Beatrich Memento  EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Flora Fabledor Beatrich Memento  Empty Flora Fabledor Beatrich Memento Hétf. Nov. 03 2014, 19:45

Flora

Flora



Kiborg
Az Uralkodóra mondom, kihajítom azt a falon túlra, ki tovább merészel lapozni innen, az első oldaláról eme kis könyvecskének, s meg meri lesni tartalmát...
Első körben, ide vezetem képességeimet, képzettségeimet:

Nemesi erő:
- Legtöbb "fajtársamhoz" hasonlóan én is képes vagyok gyengén érzékelni a gondolatok foszlányait, emberi lények érzéseinek töredékeit.
- Átlátom a szerkezeteket, átérzem a a tárgyak létét, s képes vagyok megérteni a működési elvüket. Igen hasznos képesség, egy hozzám hasonló, úgymond "Tudós palántának"

Képzettségeim:
Oh, hogy imádom a tudományokat, azon belül is a mechanikus protézisek összerakását, majd az élőlényekbe implementálását szeretem a legjobban.
- (Orvoslás 1.szint) Éppen ezért kiskorom óta tanulmányozom őseim feljegyzéseit különböző gyógyítói titkokról, s saját véres műtétjeim során is rengeteg tanultam a témáról.
- (Mechanika 2.szint) Valószínű képességemből adódóan sikerül ennyi mindent elsajátítanom eme tudományágból, hisz a dolgok átlátása rendkívül fontos dolog a robotikához. Hiszem, egy napon a legnagyobb szaktekintély leszek a világon!

Cyborg fejlesztések:
A legtöbb ember amikor reám emeli tekintetét,  nem is gondolja, hogy testem jelentős hányada gép.
- 3-as szintű fejlesztés, Folyékony hidrogénnel működő teljes testen átívelő csontváz protézis:
Keménysége akár a normális csont, elsősorban azért volt rá szükségem, hogy képes legyek teljes életet élni fogyatékosságommal, a porceláncsontúsággal. Később fedeztem fel, hogy bizony a folyékony hidrogén az ujjaimba szerelt kis szelepek segítségével könnyedén okozhatnak komoly fagyási égéseket az embereken, s némely tárgyat is olyannyira szét tudom fagyasztani, hogy még a gyenge fizikumommal is darabokra tudom törni.
Szerveimet egyfajta belső fűtőrendszer védi, a fagyástól, s ereim is ki lettek cserélve valami kaucsuk szerű anyagra. Oh mennyi szenvedésbe került nekem az a nyolc év, amíg rendesen üzembe nem lett helyezve a dolog. Viszont Büszke vagyok, hogy a belső szerkezeteim 90%-át én terveztem, s építettem.
Később még rengeteg fejlesztést tervezek eme rendszerhez, mely létemet védi.

Pontok:
Összes: 10p
+ 10p Előtörténetre
Elköltött:0
Fennmaradó: 10p

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.