Delirium elszigetelt városa

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Anthem of Angels
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 13:49 by Vendég

» Szikra
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyVas. Ápr. 12 2015, 19:44 by Szikra

» Excidium Ignis
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:50 by Vendég

» Danse Macabre
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyVas. Márc. 01 2015, 21:39 by Vendég

» Jouer avec la magie --
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:01 by Vendég

» Café from 1870
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:43 by Mandrell

» Moderátori hiányzások
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptyHétf. Feb. 23 2015, 17:44 by Szikra

» Végzet Ereklyéi
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:33 by Mandrell

» Blood and Chocolate
Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion EmptySzer. Feb. 11 2015, 11:30 by Mandrell




hetek
07
nemesek
02
elit katona
01
ember
02
kiborg
02
fertőzött
03
misztikus
02

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Empty Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Kedd Nov. 04 2014, 16:43

Abelionni

Abelionni



Kiborg
Flora Memento hideg kezének stílusteremtő munkája nyomán bemutatkoznak az én
FEJLESZTÉSEIM

Képzettségeim:
- (Járművezetés 1.szint)
Saját fejlesztésű lépegető gépek, amik néha cserbenhagyják, úgyhogy kerekeket is szerelt rájuk, szükség esetén pórázon húzhatóak.
- (Élettani 1.szint)
Biológiai kísérletek, gőz, fém-hús összeolvasztás, gőz alapú élő szervezetek, minden érdekli.
- (Magas technológia 1.szint)
Szinte zseni abban, amit csinál, mintha a tervrajzok beszélnének hozzá (ő biztos, hogy beszél hozzájuk!) és új ötletekkel látnák el. Mechanika, fémvázra ültetett gépek, szerkezetek, amik szinte idomulnak az emberhez, ez az ő tudománya.
- (Helyismeret - Tribium - 2. szint)
Ideje javát ezen a szinten tölti, hiszen itt él, ám értékes elméjének kapacitását nem pazarolja holmi utcaszerkezetekre, így képes eltévedni akár az otthona környékén is, de annyi baj legyen, felfedezni kaland.
- (Helyismeret - Eritrium - 1. szint)
Otthon édes otthon, de már majd tíz esztendeje nem az övé. A házak változnak, némelyeket utolér a romlás, a terek parkosnak, máshol utcát keresztelnek, és a rég ismerős környékek lassan odavesznek, ahol együtt játszottak ők, Holdfivér és Holdnővér.

Kiborg fejlesztések:
- 2. szintű fejlesztés, Kiborg szem:
Tönkrement bal szemgolyója helyére került ezt az implantátum. Finom orvosi technológia köti össze a csonka látóidegeket a szerkezet biztos, koponyába rögzített nemesfém alkatrészeihez, ami egy masszív alapot, kapcsolódási pontot ad a kivethető, cserélhető, változtatható lényegi elemeknek. A legfinomabb optikai, elektronikai, mikrohidraulikai fejlesztéseknek köszönhetően mechanikus szemével nem csak látni képes, de legrosszabb fényviszonyok között is biztosan tájékozódik, csak egy apró pöcök eltekerésével állíthatja a csiszolt lencséket olyanná, hogy egy macska szemének prizmaszerkezetét utánozva hőképet adjanak a körülvevő világról. Nagyítani vagy éppen kicsinyíteni, a perspektívák lehetőségének csak a lencsék csiszolhatósága szabhat gátat. A szerkezet még egy hasznos tulajdonsággal bír, rövid, néma, színtelen, pár perces kép rögzítésére is alkalmas (az 1800-as évek végének fejlődő filmtechnológiáját alapul véve). Amikor filmez halkan kattog a szeme (tényleg halkan), amikor pedig fókuszt vált, vagy éppen lencséket úgy enyhe sziszegés hallható belőle, de csak a legközelebb állók érzékelik ezt.
Vízben a szerkezet nem működik, a mozgó alkatrészeit jobb kivenni és egy vízhatlan kupakkal zárni az érzékeny belső részeket, mert némi feszültség kicsaphat belőle. Esős időben használható. Alváshoz is ki kell venni, mert lekapcsolni ezt a tekintetet nem lehet, az idegeknek és az agynak pedig szüksége van néha pihenésre.
Szándékában áll tovább fejleszteni a testét.

Fertőzött képességek:
1. szint - repülés
1. szint - regeneráció

Pontok:
Szerzett:
14.11.04 - 10p az előtörténetre
Összesen: 10p
Elköltött: 0p
Fennmaradó: 10p

2Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Empty Re: Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Pént. Nov. 07 2014, 12:10

Abelionni

Abelionni



Kiborg

3Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Empty Re: Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Hétf. Jan. 19 2015, 21:40

Abelionni

Abelionni



Kiborg


KRONOLÓGIA


szerkesztés alatt

4Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Empty Tudós a Varjú fészkében napló Hétf. Jan. 19 2015, 21:54

Abelionni

Abelionni



Kiborg

1870 december 17. naplóbejegyzés Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion s.k. - másolat a központi archívumnak

Híres vagyok. Néha levélben kapok munkamegbízatást, és ez így van rendjén. Elmegyek. Nem félek megtenni, amit megtehetek.
Így volt ez aznap is, amikor a Varjú írt nekem. Hírhedt személy ez, azóta hallottam róla, de túl mélyen tevékenykedik ahhoz, hogy az elit leereszkedjen hozzá, bűnös mivolta miatt.
Immundiumban találkoztunk, egy elhagyatott, sötét sikátorban várt rám. Olyan volt, mint maga az ördög, arcát maszk rejti, ismeretlen eredetű gőzt sziszeg. Nem jöttem rá, hogy miféle belső sérülés kényszeríti a viselésére, az életét, lélegzetét hogyan óvja a szerkezet, ami bizonyára nem volt cél nélkül való. Az arcát nem láttam, de szerfelett arrogáns és őrült viselkedése hasadt egot, és csúf küllemet sejtet, amennyiben baleset eredményez ez úgy megbocsátható.
Az azonban soha nem megbocsátható, ha a tudós idejét feleslegesen rabolják. Érkeztemkor testbeszédével kísérelt meg a Varjú megfélemlíteni, ám mert aligha mutathatott olyat, ami valós félelmet gerjeszthetett bennem a testi fölényével, úgy a szavainak őrült fegyveréhez nyúlt. Munkát ajánlott nekem, az ő szavaival élve: olyan tudást kínált nekem, ami senki másnak nincs a birtokában Delíriumban, s utalt arra is, hogy még a Hetek és az Uralkodó orcája elől is rejtve maradt szellemi érték birtokában van. Ezen kívül megrendelésekről beszél, ám sem azt, sem a tudásának milyenségét nem volt hajlandó megnevezni, ha nem vagyok hajlandó ilyen bizonytalan és üres szavak között a rendelkezésemre bocsátani magam, a saját laboratóriumában, mert az enyém nem találtatott megfelelőnek. Nyilvánvaló húzódzkodásomra agresszív őrülete tovább dagadt, csapongó előadásmódjában tanulmányozásra váró különös lények szerepeltek (talán szörnyetegek kintről?), amiket csak az Infernoban láthatok. Végül sértegetni kezdett, így útjaink elváltak.
Jelen írást jelentés formájában továbbítom a családomnak, hogy őt tegyék meg a megfelelő lépést a városvédelem felé, így látom jónak, elég őrült szívja az egyszerű nép vérét, az efféle alakok csak lázadást szítanak, mételyt ragasztanak a józan főkre, amivel számtalan jóravaló ember halálát okozzák.

5Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Empty Re: Abelionni Abichayil Iah'Haimoneinion Hétf. Feb. 09 2015, 20:24

Szikra

Szikra



Misztikus
Tudós a Varjú fészkében naplóbejegyzésedre kapsz ajándék 10 pontot Smile


Ajánlott tartalom



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.